YouTube’da Tavsiyem Sonsuz Keşif Kanalı :)

Değerli dostlarım herkese merhabalar, bu yazımda sizlere bir tavsiyede bulunmak istedim 🙂 YouTube üzerinde tesadüfen keşfettiğim ve severek izlediğim Sonsuz Keşif kanalını sizlerede tavsiye etmek istiyorum.

Beni tanıyanlar eminim nereden çıktı bu? diyebilir. Emin olun bende bilmiyorum 😀 Gezip tozmayı sevdiğimi hemen hemen beni tanıyan herkes bilir. Daha önce defalarca kamp yapmışlığım var ama karavan gibi bir şey ile ilgilenmek aklımın ucundan bile geçmedi. Peki karavana olan ilgim nereden geldi? tabikide Sonsuz Keşif kanalı sayesinde kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Kamil beyin kendi yaptığı karavan ve özellikle karavanın arkasına motosikleti de alması benim gerçekten çok hoşuma gitti, hatta söylemek isterim ki Kamil beyin deneyimlediği tam zamanlı karavan hayatı müthiş bir özgürlük. Özellikle benim gibi büyükşehirde yaşamanın psikolojik bir yıkım olduğunu düşünüyorsanız tam zamanlı karavan hayatı müthiş bir özgürlük olacağını düşünüyorum. Kamil beyin her videosunu izlediğimde sanırım ilerleyen zamanlarda bende ömrümde bir kere bile olsa tam zamanlı karavan hayatı deneyimi yaşamak istediğimi anladım değerli dostlarım.

Sonsuz Keşif Takip Edin

Kamil beyin tam zamanlı karavan hayatı benim oldukça ilgimi çekti ve Youtube üzerindeki videolarını severek izliyorum. Bunu sizler ile paylaşmak istedim değerli dostlarım. Umarım sizlerinde ilgisini çeker ve hayatınızda istediğiniz şeylerin başlamasına vesile olur 🙂 Aşağıda Sonsuz Keşif Youtube kanalı ve İnstagram hesabının linklerini ekledim, linke tıklayarak direkt takip edebilirsiniz.

Youtube Sonsuz Keşif İnstagram Sonsuz Keşif

Bu yazımında sonuna geldik, diğer bir yazım da tekrar görüşmek üzere değerli dostlar kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares